Orar TOATE cursurile - Alegria Studio Sibiu

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
10:00
Pilates
cu Andreea
10:00
10:50
16:00
Zumba Kids
5-10 ani
16:30
17:20
cu Claudia Fugaru
Dansuri Latino Copii
peste 6 ani
16:00
17:30
cu Leo Gonzalez
17:00
Zumba Kids
5-10 ani
17:30
18:20
cu Claudia Fugaru
Latino Incepatori
cu Leo Gonzalez
17:30
19:00
18:00
Zumba Step
cu Laurentiu
18:00
18:50
Zumba Fitness
cu Laurentiu
18:00
18:50
Dream Body
cu Andreea
18:00
18:50
Zumba Step
cu Laurentiu
18:00
18:50
19:00
Zumba Fitness
cu Laurentiu
19:00
19:50
Pilates
cu Andreea
19:00
19:50
Zumba Step
cu Laurentiu
19:00
19:50
Step Aerobic
cu Andreea
19:00
19:50
Zumba Fitness
cu Laurentiu
19:00
19:50
Dansuri Latino
cu Leo Gonzalez
19:00
20:30
20:00
Pilates
cu Andreea
20:00
20:50
Step Aerobic
cu Andreea
20:00
20:50
Barre Fitness
cu Andreea
20:00
20:50
Pilates
cu Andreea
20:00
20:50
Dansuri de Societate
cu Laurentiu si Claudia
20:00
21:30
21:00
Dansuri Latino
cu Leo Gonzalez
21:00
22:00

Luni

  • Zumba Step
    18:00 - 18:50
  • Zumba Fitness
    19:00 - 19:50
  • Pilates
    20:00 - 20:50

Marti

  • Zumba Kids
    17:30 - 18:20
  • Pilates
    19:00 - 19:50
  • Step Aerobic
    20:00 - 20:50

Miercuri

  • Zumba Fitness
    18:00 - 18:50
  • Zumba Step
    19:00 - 19:50
  • Barre Fitness
    20:00 - 20:50
  • Dansuri Latino
    21:00 - 22:00

Joi

  • Dream Body
    18:00 - 18:50
  • Step Aerobic
    19:00 - 19:50
  • Pilates
    20:00 - 20:50

Vineri

Sambata

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
18:00
Zumba Step
cu Laurentiu
18:00
18:50
Zumba Step
cu Laurentiu
18:00
18:50
19:00
Zumba Step
cu Laurentiu
19:00
19:50

Luni

  • Zumba Step
    18:00 - 18:50

Miercuri

  • Zumba Step
    19:00 - 19:50

Vineri

  • Zumba Step
    18:00 - 18:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
18:00
Zumba Fitness
cu Laurentiu
18:00
18:50
19:00
Zumba Fitness
cu Laurentiu
19:00
19:50
Zumba Fitness
cu Laurentiu
19:00
19:50

Luni

  • Zumba Fitness
    19:00 - 19:50

Miercuri

  • Zumba Fitness
    18:00 - 18:50

Vineri

  • Zumba Fitness
    19:00 - 19:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
10:00
Pilates
cu Andreea
10:00
10:50
19:00
Pilates
cu Andreea
19:00
19:50
20:00
Pilates
cu Andreea
20:00
20:50
Pilates
cu Andreea
20:00
20:50

Luni

  • Pilates
    20:00 - 20:50

Marti

  • Pilates
    19:00 - 19:50

Joi

  • Pilates
    20:00 - 20:50

Sambata

  • Pilates
    10:00 - 10:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
19:00
Step Aerobic
cu Andreea
19:00
19:50
20:00
Step Aerobic
cu Andreea
20:00
20:50

Marti

  • Step Aerobic
    20:00 - 20:50

Joi

  • Step Aerobic
    19:00 - 19:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
20:00
Dansuri de Societate
cu Laurentiu si Claudia
20:00
21:30
21:00

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
20:00
Barre Fitness
cu Andreea
20:00
20:50

Miercuri

  • Barre Fitness
    20:00 - 20:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
19:00
Dansuri Latino
cu Leo Gonzalez
19:00
20:30
20:00
21:00
Dansuri Latino
cu Leo Gonzalez
21:00
22:00

Miercuri

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
17:00
Latino Incepatori
cu Leo Gonzalez
17:30
19:00
18:00

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16:00
Dansuri Latino Copii
peste 6 ani
16:00
17:30
cu Leo Gonzalez
17:00

Sambata

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16:00
Zumba Kids
5-10 ani
16:30
17:20
cu Claudia Fugaru
17:00
Zumba Kids
5-10 ani
17:30
18:20
cu Claudia Fugaru
18:00

Marti

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
18:00
Dream Body
cu Andreea
18:00
18:50

Joi